Sieci afiliacyjne to jeden z najpopularniejszych sposobów na zarobienie pieniędzy bez wychodzenia z domu. Coraz więcej usługodawców stara konkurować się o wartościowych wydawców. W Polsce mamy kilkanaście podmiotów, które zajmują się tworzeniem takich programów. Jednym z nich jest firemedia, na temat którego zebraliśmy kilka recenzji od użytkowników.

Co użytkownicy mówią o sieci afiliacyjnej Firemedia?

Ernest pisze: W firemedia jestem od 3 lat. Przez ten czas uzyskałem wiele ofert do konkurencji, jednak żadna z nich nie równała się z moją dotychczasową. Mistrzowskie stawki, kilka tysięcy ofert i regularne konkursy. Regularnie werbuję swoich znajomych, aby razem zarabiać jeszcze więcej. 5/5.

Jan pisze: Firemedia na początku było sposobem na dorobienie do pensji. Z czasem stało się dla mnie sposobem na utrzymanie się i jednocześnie życie na godnym poziomie. Jak macie własną stronę to nie zastanawiajcie się i już teraz załóżcie konto.

Tomasz pisze: Własna strona i pomysł na nią to nie wszystko. Musimy mieć też metodę na spieniężenie odwiedzin naszych użytkowników. W ten scenariusz idealnie wpisuje się firemedia.pl. Zestaw użytecznych narzędzi dał mi szansę na pozyskiwanie danych dla reklamodawców w zamian za przyzwoite pieniądze. Wypłatę dostaję średnio co 2 tygodnie. Uczestniczę też w konkursach i zdobywam całkiem przyzwoite nagrody.

Justyna pisze: Gdybym kilka lat temu wcześniej dowiedziała się o istnieniu Firemedia to prawdopodobnie dziś byłabym milionerką. Dotychczas korzystałam z Adsense i muszę przyznać, że te dwa sposoby monetyzacji nie mogą się ze sobą równać. W firemedia.pl dostaję pieniądze wyłącznie za efekty jakie przynoszę sieci. Relacje tutaj są uczciwe, użytkownicy pomocni, właściciel profesjonalni.

Franek pisze: O firemedia.pl po raz pierwszy przeczytałem na forum o zarabianiu przez internet. Spróbowałem i nie żałuję rejestracji w tym serwisie. Obecnie mam kilkunastu poleconych znajomych, którzy co miesiąc pomagają mi w zarobieniu na drobne wydatki. Polecam za wysokie wypłaty oraz szybko reagujący support.