Chcesz dorobić do pensji? Potrzebujesz dodatkowych środków, ale nie masz pieniędzy na inwestycję? A może po prostu chcesz przetestować marketing afiliacyjny? Niezależnie od swoich potrzeb już teraz możesz dołączyć do jednej z najbardziej cenionych sieci afiliacyjnych w Polsce, jaką jest firemedia.pl. Poznaj opinie na temat założycieli, moderacji i benefitów płynących z rejestracji w tej sieci.

Czy firemedia to rzeczywiście najlepsza firma marketingowa? Przeczytaj opinie użytkowników i przekonaj się samemu

Daniel mówi: firemedia to trzecia sieć afiliacyjna do jakiej miałem okazję się przyłączyć. Wcześniej miałem problemy z zaliczaniem leadów, niskimi stawkami i wypłatami jedynie w systemie net-30. Administracja firemedia zrozumiała moje potrzeby przydzielając mi wypłaty bi-tygodniowe, specjalny inwentarz ofert oraz wysoką akceptację konwersji.

Piotr mówi: jeśli choć chwilę zastanawialiście się czy założyć konto w firemedia to wiedzcie, że popełniliście błąd. Rejestracja w serwisie jest prosta, interfejs intuicyjny, a komunikacja z administracją  stoi na najwyższym poziomie. Wystarczy wrzucić reklamy na swoją stronę i gotowe!

Anna mówi: firemedia.pl to jedyna w swoim rodzaju sieć afiliacyjna. Pomocni właściciele, świetny zarząd i mnóstwo przydatnych narzędzi. Plus za wysokie stawki, niskie progi wypłat i nastawienie na użytkownika. Pozdrawiam, Ania.

Damian mówi: swoją karierę z firemedia.pl rozpocząłem na początku 2017 roku przez dołączenie do programu firesub. Od tego czasu udało mi się wygenerować blisko kilkadziesiąt tysięcy złotych, korzystając tylko z pobocznego bloga. Jeśli prowadzicie swoją stronę to nie traćcie czasu i jak najszybciej się zarejestrujcie. Administracja przyjmie was z otwartymi rękami i przywita kilkoma niespodziankami. Do zobaczenia, Damian.

Adrian mówi: chyba każdy z nas kiedyś marzył kiedyś o byciu popularnym i bogatym. Zespół odpowiedzialny za rozwój sieci firemedia.pl skutecznie zbliżył mnie do tego celu o kilka dużych kroków. W tym momencie prowadzę popularnego bloga, na którego codziennie wchodzi