Jeśli szukałeś sposobu na zarabianie przez internet to o uszy mogły ci się obić sieci afiliacyjne. Zrzeszają one reklamodawców i osoby chętne do publikacji ich reklam w celu uzyskania zysku. Jeśli masz zamiar skorzystać z tego typu rozwiązania, powinieneś poszukiwać programów sprawdzonej marki. Za taką użytkownicy uznają Firemedia. Przeczytaj ich opinie, aby dowiedzieć się co możesz uzyskać po dołączeniu do wybranych programów przedsiębiorstwa.

Opinie wydawców w temacie programu Firesub

Firesub to program, w którym otrzymujemy prowizję za zachęcenie użytkowników do wzięcia udziału w promocji SMS. Poniżej zamieszczamy opinie dot. doświadczenia użytkowników.

Z Firesub korzystam od ponad 3 lat. Wypłaty otrzymuję 7 dnia każdego miesiąca przez co czuję się jak w normalnej pracy. Cały czas zgłaszają się nowi reklamodowcy i przybywa dopasowanych tematycznie ofert. Polecam, bo bywały momenty, kiedy dniówki oscylowały w okolicach 400 zł.

Jeśli chodzi o sieci afiliacyjne to Firesub zdecydowanie stoi na pierwszym miejscu. Setki ofert, kilkanaście sposobie monetyzacji oraz absolutny brak problemów technicznych. Plus za pomocną obsługę wspierającą przy ustawieniu kampanii.

Opinie wydawców o Fireads

Drugim dzieckiem marki Firemedia jest niezależna sieć Fireads. Zapraszamy do przeczytania wybranych opinii.

Po prostu super sposób na zarobek! Wypłata już od 50 dolców (można osiągnąć ją bardzo szybko), rozbudowany system ofert oraz świetna komunikacja ze społecznością. Nie ma nudy. Polecam osobom posiadającym fanpage i prowadzącym bloga.

W Fireads konto założyłem nieco ponad 2 lata temu. Zablokowałem treść na swojej stronie za pomocą content lockera i w ten sposób już po 30 dniach otrzymałem wypłatę równą 1208$. Jestem zadowolony z tego decydującego kroku i na pewno jeszcze nieraz polecę tę sieć.

Doskonale spersonalizowana oferta, unikalne narzędzia i comiesięczne, terminowe wypłaty. Tak jednym zdaniu mogę stracić to co dała mi sieć Fireads. Oprócz tego właściciele ułatwili mi załatwienie formalności. Moim zdaniem  najlepszy wybór dla Polaków.